OurLive

Seriály na léto červen, červenec 2022

No, co na to říct léto je vždy relativně slabé, a tak kdo by se tomu divil i u televize asi průměrně člověk tráví podstatně méně času oproti zimním měsícům. Ale jsou i novinky, které opravdu stojí za to. Ale po dlouhém hledání co si pustit v deštivý večer když to počasí je jaké je se mi podařilo posbírat pro tebe seznam seriálů na zpestření léta.

Seriály červen

Červen je opravu asi nejslabší z celého leta, takže jen jeden sci-fi seriál a jedno drama spíš pro mladistvé.

First Kill

Seriál od Netflix, příbeh vypráví o dvou dívkách, které se učí ve střední škole. Jedna se narodila jako čistokrevná upírka a druhá v rodu lovců upírů. Dívky o sobě netuší, a nejen že se seznámí ve škole dokonce se do sebe zamilují. Herecký výkon opravdu stojí za to, a tak možná bude bavit i starší.

Moonhaven

Letní sci-fi seriál který měl mít premiéru 30.6. bohužel já zatím nenašla na žádné streamingové platformě budu doufat, že brzy uvidím ale podle thrilleru vypadá na kvalitní zpracování a fajn televizní zážitek.

Příběh vypráví o kolonii na měsíci, která má pomoc evakuovat některé lidi a najít řešení problému kvůli kterému země umírá. Hlavní hrdina se dozvídá že existují lidé které chtějí projet překazit a rozhoduje se ho zachránit a najít spiknutí.

Seriály červenec 2022

V červenci už je to s novinkami trochu lepší než v červnu ale pořád žádná sláva. Ale když vzít v potaš čas na koupališti zahrádce a jiných letních aktivitách tak to nejspíš má svoje důvody. Buďme rádi že je na co se podívat.

The Terminal List

I když prostě akční snímky nevyhledávám tak herecké obsazení mě přesvědčilo. že tomuto seriálu mám dát rozhodně šanci. Voják se vrací z úkolu, kde jim byla dána špatná informace a kvůli tomu celý jeho oddíl zemřel. Ale tím jeho problémy nekončí jeho se také pokouší zabít i po návratu v USA. A tak mu nezbývá nic jiného, než vyjasnit kdo za tím stojí a proč.

Boo, Bitch

Ještě jeden seriál cíleny na mladistvé tentokrát se bude jednat o komedii. Nejlepší kamarádky chtějí v živote dosáhnou popularity a náhle jedna z nich umírá a druhá si uvědomuje, že je  velice málo času na to něco odkládat a snaží se žít na plno.

Resident Evil

Už dlouho nebyl žádný dobrá seriál o zombiích. A navíc této vypadá opravdu dobře. Dej se bude odehrávat 30 let po prvním dílu originálního filmu. Navíc Resident Evil má solidní fanouškovskou základnu tak se asi i můžeme těšit ze neskončí jen u první řady.

Pretty Little Liars: Original Sin

I když jsem opravdu měla ráda originální seriál, ale mám obavy že to HBO se ani nepřiblíží originálu. Minimálně prozatím se jim to u žádného topového seriálu nepodařilo. Ale necháme se překvapit minimálně ze zvědavosti se na nej podívám.

Do tohoto článku ještě koncem měsíce doplním srpen až budou jasné premiéry. Chtěla bys víc recenzí na sehrály v Instagramu pokud ano napiš do komentáře a já začnu publikovat i svoje názory na shlédnuté řady nových seriálů.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru