...
OurLive

Seriály leden 2022

07 ledna 2022
Seriály leden 2022

I když převládat tady budou sci-fi a Fantasty sehrály budou zde sehrály jiného žánru portě, protože jsou taky skvělé a vyhází v ledu a protože jsem tak trochu pozadu s publikací seznamu seriálu ještě vím na konci článku přestavím par projektů které vyšli v prosinci a listopadku

A Discovery of Witches S03

8 leden (Shudder)

Krásný romantický seriál o čarodějce a upírovi. Ale vážně náhodou pravě tento seriál se líbil i lidem kteří fantasty moc neholdují. Uvidíme již zítra teda pro ty kdo budou koukat premiéru v angličtině.

Pivoting

9 ledna

Nový komediální seriál o ženách které se po strátě blízkého človeka rozhodou žít naplno.

Euphoria S02

10 leden (HBO)

I když seriál je no budeme tomu říkat zvláště a ukazuje mládež asi z toho nejhoršího úhlu pohledu ale obrázek je boží je vidět, že nad každým záběrem se skvěle pracuje, taky výběr hudby stojí za zmínku. samozřejmě seriál je temný, a tak jak se čeká od HBO. Za mě já raději podaní těchto problematik od Netflix i když tam do reality je hodně daleko je to minimálně milé

Superman & Lois S02

11 leden (The CW)

A na tento seriál se těším. Dokonce sem přesvědčila starší generaci se na to podívat, protože není jen o létaní supermana ale také o běžných rodinných trablech. Seriál je kouzelný asi tím, že není zaměření jen na určitou věkovou kategorii. Superman jako superhrdina zajde i menším, děti Supermana a Lois jsou v puberťe a řeší i normální problémy. A Lois a Klark Kent  se snaží žít normální život.

How I Met Your Father

18 leden (Hulu)

Pokus hulu napodobit, jak jsem poznal vaší matku asi. Tak sitkom to byl docela dobrý mě se líbil, takže i na tento seriál se ráda podívám. I když mám smutný pocit že se jedná o „pokus nápravy genderné spravedlivosti“ což by bylo ubohé.

Billions S06

23 leden (Showtime)

Musím říct, že bez Bobi by můj život nebyl jaký je. Ne vážně postava je absolutně skvělý chlap. Seriál zajímavým způsobem poukazuje na zvládaní stresových situací, má zajímavý a humor a jedineční podání.

Snowpiercer S03

24 leden (TNT)

Konec minulé řady byl hodně napínavý, takže jsem přesvědčená další řada bude stejně svižná a zajímavá jako i ta předchozí. Navíc nevím proč ale seriál se mi líbil mnohem víc než originální film.

Prosinec

Lost in Space S03

(Netflix)

Sci-fi serál o častli lidstva která cestuje do kolonie na jiné planetě a narazí na jinou ne zrovna mírumilovnou rasu. Tak asi v zkrácené podobě se dá popsat seriál. Zpracovaní je skvělé, výkon hercu by někteří tvůrci mohli závidět i když ne všech ale celkově je to super rodiny seriál pokud doma taky máte rádi sci-fi který zajde jak dospělým tak mírně starším dětem.

Beforeigners S02

(HBO Max)

Jeden řekla bych, že z mala za poslední docela povedených seriálu od HBO i když nátlak na toleranci a migraci je v seriálu až do očí bijící není tak nepříjemný jako v jiných dílech. Pokud jej vnímat mírně z nadhledem tak je to povedený sci-fi snímek. Vypraví o světě ve kterém se z ničeho nic objevují lidé z minulosti a to i opravdu daleké a způsobu jejich integrace do naší doby.

The Expanse S06

(Amazon Prime)

Poslední a závěrečná řada seriálu Expanse. Je to sice trochu smutné že skončí dobrý seriál ale na druhou stranu můžeme čekat rozumný závěr seriálu. Bohužel většina sci-fi se potýká s tím že seriál zavřou a myšlenku nedokončí.

Station Eleven

(HBO Max)

I když článek píšu teď v lednu musím přiznat, že s celou tou vánoční přípravou jsem nějak hmm nestihla se podívat. Sci-fi seriál je postapokalyptický a je natočen podle knižní předlohy. Po smrti vetšiny lidi na planetě se přeživši snaží znovu vybudovat civilizaci.

The Witcher S02

(Netflix)

Zaklínač je seriál který asi není třeba představovat a za mě druhá řada se mi líbila víc než ta první a Netflix již září oznámil že třetí řada se chystá. Navíc připravují i seriál o vzniku Zaklínačů takže tento sci-fiseriál dostane i svůj spin-off.

The Book of Boba Fett

(Disney+)

K mému údivu místo další řady Mandaloriana vysel tento seriál. Zatím vysel jen jeden díl na moment psaní článku a určitě potěší fanoušky této postavy. Vypadá to že Bobo Fett se stal zločinným lordem za zabral místo po Java el Hut.

Seriály Listopadu 2021

Arcane

(Netflix)

Seriál se světla Lige of Legends opravdu krásně zpracované.

Dexter: New Blood

(Showtime)

Tak jo na Dextra jsem se vážně těšila a je seriál je povedení vážně splnil očekávaní a neustupuje originálu takže kdo se bojí si zkazit obrázek originálního seriálu vůbec nemusí a směle se na dívat.

Dickinson S03

(Apple TV+)

Tak jo a to je takový opravdu o holce pro holky. Ale krásné kostýmy navíc seriál je smyslený a i když kostýmy a scény jsou jako z minulosti chovaní postav je ale dnešní a možná o to příjemněji se na to dívá.

Hawkeye

(Disney+)

Me se serál libí opravdu s tím jak se z hrdiny ke dnešnímu dni mírné roztrhl pytel sem měla obavu že to bude na rychlo natočený paskvil věnovaný ne až tak známému hrdinovi už jsme na dnešní den viděli i horší. Ale je vidět že Disney umí překvapit a chce dokázat točit snímky pod tak velkým jménem jako Marvel aby s toho nevycházelo bůhvíco, a řekla bych že se po dlouhé době podařilo natočit něco co téměř dosahuje kvality studia Marvel

The Great S02

(Hulu)

Veliká je komediální seriál který neodpovídá historické přesnosti a jestli s tím budete předem počítat tak je to povedený seriál..

The Wheel of Time

(Amazon Prime Video)

Náhodou mě se opravdu líbí seriál i když kritika k němu ze začátku byla celkem velká ale už je jasně že druhá řada se točila ještě před premiérou té první, z toho leze předpokládat, že seriál bude s každým dílem lepší a lepší.

Seriály na léto 2023

Seriály na léto 2023

24 Čvc , 2023

Seriály květen 2023

Seriály květen 2023

05 Kvě , 2023

Nejočekávanější seriály 2023

Nejočekávanější seriály 2023

13 Led , 2023

Vánoční filmy 2022

Vánoční filmy 2022

02 Pro , 2022

Seriály říjen 2022

Seriály říjen 2022

07 Říj , 2022

Seriály září 2022

Seriály září 2022

02 Zář , 2022

Seriály srpen 2022

Seriály srpen 2022

04 Srp , 2022

Seriály na léto červen, červenec 2022

Seriály na léto červen, červenec 2022

17 Čvn , 2022

Seriály květen 2022

Seriály květen 2022

13 Kvě , 2022

Seriály duben 2022

Seriály duben 2022

22 Dub , 2022

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Poslední příspěvky

Jak zlepšit a podpořit imunitní systém?

Jak zlepšit a podpořit imunitní systém?

22 Zář , 2023

Stravování dětí – Část 3 – Zavádění příkrmů do stravy dítěte

Stravování dětí – Část 3 – Zavádění příkrmů do stravy dítěte

08 Zář , 2023

Stravování dětí – Část 2 – Plnohodnotné stravování kojence

Stravování dětí – Část 2 – Plnohodnotné stravování kojence

11 Srp , 2023

Seriály na léto 2023

Seriály na léto 2023

24 Čvc , 2023

Stravování dětí – Část 1 – Obecné informace

Stravování dětí – Část 1 – Obecné informace

14 Čvc , 2023

Top články

Natur House Recenze

Natur House Recenze

03 Kvě , 2019

Nadpřirozené fantasy seriály

Nadpřirozené fantasy seriály

18 Led , 2019

9 jednoduchých a levných způsobů osvěžit svůj zimní styl

9 jednoduchých a levných způsobů osvěžit svůj zimní styl

22 Led , 2021

Nové sci-fi seriály

Nové sci-fi seriály

20 Lis , 2020

5 aplikací do mobilu pro ženy, které vám usnadní život

5 aplikací do mobilu pro ženy, které vám usnadní život

26 Čvc , 2018

    Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
    Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.