OurLive

Seriály na léto 2023

Vlete je celkový utlum ve tvorbě a nových seriálech. I když letos je opravdu z čeho vybrat a to i přes to že nám počasí celkem přeje a za celý první měsíc letních prázdnit jsme se div neuvařili.

Based on a True Story (Netflix)

Kriminální thriller, který vypráví příběh dvou přátel, kteří se stanou oběťmi vydírání. Seriál je založen na skutečném příběhu dvou přátel, kteří byli vydíráni kvůli neexistujícímu dluh. Seriál sleduje příběh dvou přátel, kteří se stanou oběťmi vydírání. Jeden z přátel, Martin, je vydíraný kvůli neexistujícímu dluh. Martinův přítel, Josef, se snaží Martinovi pomoci, ale je také vydírán. Seriál sleduje, jak se Martin a Josef snaží vymanit se z vydírání a jak se jejich vztah mění pod tlakem situace.

Secret Invasion (Disney+)

je akční sci-fi seriál, který je součástí Marvel Cinematic Universe. Seriál vypráví příběh skupiny Skrullů, kteří se převlékají za lidi a snaží se ovládnout Zemi. Seriál je pokračováním filmů Captain Marvel a Spider-Man: Far From Home. Seriál sleduje příběh agenta Nicka Furyho a Talose, Skrullího, který se převléká za Furyho. Fury a Talos musí spolupracovat, aby odhalili Skrullskou konspiraci ovládnout Zemi.

Futurama (Hulu)

To je asi největší překvapení po tolika letech vyjde další řada kdysi kultového seriálu.

Sci-fi komediální seriál, který vypráví příběh skupiny přátel, kteří žijí v roce 3000. Seriál byl původně vysílán v letech 1999-2003, ale byl obnoven v roce 2017. Seriál sleduje příběh Frye, člověka, který je zmražen v roce 1999 a probudí se v roce 3000. Fry se stane členem skupiny přátel, která se skládá z robota Bendera, mimozemšťana Leely a profesora Farnswortha. Skupina přátel se společně vydává na různá dobrodružství v roce 3000.

Cruel Summer (Hulu)

Mysteriózní thriller, který vypráví příběh tří dívek, které žijí v roce 1993, 1994 a 1995. Seriál je natočen v retro stylu a vypráví příběh z pohledu tří dívek. Seriál sleduje příběh Jeanette Turner, Kate Wallis a Mallory Higgins. V roce 1993 je Jeanette nenápadná středoškolačka, která se zamiluje do Kate, nejpopulárnější dívky ve škole. V roce 1994 je Kate unesena a Jeanette se stane nejpopulárnější dívkou ve škole. V roce 1995 je Kate nalezena a Jeanette je podezřelá z jejího únosu.

The Witcher (Netflix)

Fantasy akční seriál, který je založen na knihách Andrzeje Sapkowského. Seriál vypráví příběh Geralta z Rivie, který je lovec monster. Seriál je první adaptací knih Andrzeje Sapkowského. Seriál sleduje příběh Geralta z Rivie, který je lovec monster. Geralt cestuje světem a pomáhá lidem zbavit se monster.

The Days (Netflix)

I když se dá mírně srovnat se seriálem Černobyl i když je vidět že to rozhodne není vedoucí seriál HBO, ale rozhodně stojí za čas u něj strávený.

Japonský televizní seriál, který vypráví příběh zaměstnanců jaderné elektrárny Fukušima Daiči v roce 2011, v době katastrofy způsobené zemětřesením a tsunami. Seriál byl natočen v reálném čase a sleduje příběhy skutečných lidí, kteří se snažili zachránit elektrárnu a evakuovat obyvatele města.

Foundation (Apple TV+)

Druhá řada je rozhodně jeden z nejhezčích seriálu poslední doby.

Sci-fi seriál, který je založen na knihách Isaaca Asimova. Seriál vypráví příběh skupiny vědců, kteří se snaží vytvořit novou civilizaci po pádu Galaktické říše. Seriál je první adaptací knih Isaaca Asimova. Seriál sleduje příběh skupiny vědců, kteří se snaží vytvořit novou civilizaci po pádu Galaktické říše. Vědci cestují vesmírem

Special Ops: Lioness (Paramount+)

Paramount poslední dobou vydavá opravdu dobré akční filmy. Určitě bude se na co podívat.

Indický televizní seriál o speciálních jednotkách indické armády. Seriál sleduje příběh skupiny žen, které se stanou členkami speciálních jednotek a bojují proti terorismu. Seriál je inspirován skutečnými příběhy indických žen, které sloužili v armádě.

S malým přírustekm tohjo teď stíham koukat mnohem míň ale vybrala jsem pro tebe opravdu ty nejlepsí snímky. Nezapoměň že mě vždy mužeš najit na instagramu a nově budu také mnohem víc v telegramu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru