OurLive

Seriály srpen 2022

I když sem původně chtěla doplnit letní seznam tak seriálu v srpnu je takové množství, že by to asi byla i škoda řekla bych že malá movité sezona začala letos o měsíc dřív, než bych čekal. Podařilo se mi posbírat celých 7 novinek a dvě pokračovaní. Takže se ke konci leta rozhodně nebudeme nudit. Samozřejmě seriálů vychází mnohem víc, než zmiňuji, ale můj výběr je především to na co se hodlám dívat já a už mam přidané do seznamu.

The Resort

I přes špatné hodnocení seriál nevypadá vůbec špatně. Mladý pár jede na dovolenou do Mexika a náhodou najde v lese starý mobil. Zjišťují, že patřil rodině turistů, kteří zmizeli před několika lety, a tak se rozhodnou vyjasnit okolnosti zmizení na vlastní pěst.

The Sandman

Jeden z nejočekávanějších snímků od Netflix tohoto roku navíc o projektu se mluví už z 2010 roku, takže budeme doufat že to opravdu bude stát za to.

I Am Groot

Marvel opravdu dobře točí pohádky, a i když je tato minisérie zaměřena spíš na děti tak si myslím že i dopálím přijde jako super Relax i kvalitní produkce.

Locke & Key

3 a závěrečná řada seriálu. Upřímně musím říct, že mi bude chybět a rozhodne si na nej nechám víkend a kouknu na nej v kuse s nějakým dobrým jídlem.

She-Hulk: Attorney at Law

Jeden z mála seriálů Marvel, který má mít vliv na celkový komiksový svět. Tak ať nám neuteče uvidíme v něm nové postavy filmové série. Žena hulk j nejen super silná ale navíc je i skvělá právnička i díky svým schopnostem má případy převážně s různými super lidmi a jinými bytostmi.

Echoes

Dvě sestry dvojčata, které si jsou podobné jako vejce vejci, se rozhodli vést dvojí život a sem tam se prohodit nejen ve škole ale pak i v práci a dokonce i v domácnosti. Problémy v životě jedné z nich nastanou až poté co druhá zmizí. Navíc sestry mají nejedno tajemství.

House of the Dragon

Tak seriál asi není třeba přestavovat 😊 ale misím uznat, že ukázky z filmu vypadají krásně, a tak doufejme ze í přes to že na seriálu pracují ne až tak zkušení scenáristi bude opravdu stát za to dlouhé čekání.

See

Třetí řada postapokalyptického seriálu i když první díly vypadali docela nudně opravdu seriál zatahuje do stvořeného sci-fi světa. Takže snad se to z třetí řadou nepokazí.

Andor

Další z dílny Disney ve vesmíru Star Wars a tentokrát opravdu nám prý neukážou Tatooine. Série bude vyprávět o základech povstání poté co nastane vláda Impéria.

Další letní seriály

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru