OurLive

Trendy sezóny jaro-léto 2020 | hlavní trendy sezóny jaro-léto

Trendy na sezonu je vlastně takový specifický pojem tento rok protože mezi trendy na sezovnu jaro-léto 2020 je obrovské množství klasických věcí. Barvy roku jsou vybrané z těch barev které se již dávno považuji za základní barvy. Tak si letos mužeme říct že moderní to bude vždy ptorože je to klasika ale letos je to trend a tím moderní trochu víc.

Trendy barev na sezonu jaro-léto 2020

Tady je rozhodně třeba začít barvou. Pantone vyhlásíl jako hlavní barvu sezony 2020 clascic blue.

Pamatujete loni byla trendovou barvou kolárová, nevšimla jsem si že by bylo na ulici hodně korálových svetrů či triček asi tak podobně jako obvykle a ani Instagram nebyl nijak přeplácáný. Letos si ale myslím, že s modrou to bude jinak.

Už je vidět jaké množství modrých věcí objevuje v obchodě a také no klasická modrá to je jedna ze zakladních barev vůbec a sluší prakticky všem.

Další barvou roku je saffron. Je to odstím oranžové něco mezi pomerančovou a hořčičnou. Pokud máte radá tento odstín a mužete si dovolit ho nosit tak to je rozhodně váš rok.

V této barvě perfektně vypadají kabatky jarní také letní plátěné kalhoty s bílím tričkem různé svetry. No fantazii se meze nekladnou.

A další barou u nás pokracuje z předeslé sezony bežová a její odstíny.

Kůže

Tak jak už chvíli je moderní stale v trendu pokračujeme nosit kožené věci a věci z eko kůže. V tuto chvíli se dá i něco hezkého nají na slevach protože kůže byla trendem i minulou sezonu.

90s‘ a také 70s‘

Zní to asi trochu zváštně ale v 90s‘ se tak trochu nosili věci z let 70s‘ a vlastně proto se ten to trend jaro léto 2020 tak zajimavě podal. A pokud si nevíte rady s tím co přesně se vrátilo z těchto období mám pro vás jednoduchý lifehack: Nechte se inspirovat filmy a seriály 90ých let. Tohle je můj oblíbený trend.

trendy jaro léto 2020 90s friendt monika
trendy jaro léto 2020 90s friends přítelé Reachel
trendy jaro léto 2020 90s Beverli hills 90210 kelly

Crop top

Dalším zajimavýt trendem sezony jaro léto 2020 jsou crop topy. Krátké trička ale jako hlavní trend nenosíme jen tak ale pod rozeplé sako nebo ryflovou bundku. Tak to totiž vypadá mnohem víc elegantně.

Pletené věci

Další trend jaro léto 2020 jsou pletené věci a síťky. Loni již byli šaty, kabelky a košíle tohoto stylu ale v této sezoně trend ovladá všechny části fashon industry.

Klasika

Samozřejmě se na molech objevíme květinový potosk i puntíky a dokonce i karovaná saka a šátky. Někteří z blogeru už lotni povídali že puntíky budou antitrendem a asi je to překvapilo, ale ne nebodou protože puntíky jsou prostě základním potiskem kterého je o něco víc nebo o něco mín na modních molech. A letos je to opět o něco víc.

Mini

Už několik let se nám modní dizajněři snaži dostat do hlavy myšlenku že se nosí midi a maxi a letos ne. Trendem sezony jaro léto 2020 je mini. Když se zamyslíte tak i v 90ých bylo mini velice populární podle mě je to pouze čast trendu na 90s‘. Ale asi z toho období nejvíc nápadný trend.

I když někteří a hlavně kritici v spekulijí že se jedná o vliv Instagramu na modní domy.

Trendy jaro léto 2020

Body

Další trend sezóny jaro léto 2020 jsou body. Tohle ale opravdu bude předevsím vliv instagramu. I když opět asi i devadesátých.

Total look denim

To je asi očekaváný trend na sezonu jaro léto 2020. Když si to vezmeme tak total look pokracuje z minulé sezony kdy to byl trend kompletně oblečená v bežové. A protože letos je moda na modrou barvu tak je očekávané mít tento trend.

Oversized

I když minulou sezonu to vypadalo, že nas overzized pomalu opouští tak letos je jasné že ne. Oversize je zpátky a nevím jak vy ale já z toho mám neskutečnou radost. Tentokrát se dotkne nejvíc kalhotových kostýmů.

Měli byjste docilit efektu že jste si dnes sako a kalhoty pujčili od manžela ale z těch víc damských materiálů.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru