OurLive

Trendy účesy a střihy na léto 2021

Trochu opožděně ale přece jen jsem se konečně dostala k psaní tohoto článku, pokud si na nej čekala tak se omlouvám, že vychází později a léto už je v plném proudu. Ale i tak se ještě inspirujte novými trendovými účesy a střihy pro léto 2021.

Trendové účesy

Po začátek celý módní průmysl čím dál víc upouští od nějakých silně vyražených trendů a na módních molech vidíme obrovské množství variací, ale poprvé letos asi maximálně byla vidět tendence ke slušné a krásné přirozeností. Tady chci podotknout, že opravdu se nejedná o žádné navracení hippies to opravdu ne, důraz je na krásnou přirozenost.

Přirozené jemné vlny

Je to vlastně trend na skoro rovné vlasy. Pokud se vlasy jemně vlní ale ještě nejsou vlnité a už vůbec ne kudrnaté takové vlasy se většinou rovnají fénem či žehličkou. A aktuálně je to jeden z nevětších trendu poslední doby. Tento krát se snažíme učesat rozpuštěné vlasy tak aby náš účes působil tak že jsem si právě v autě rozpustily drdol a vlasy tak leží přirozeně.

Vlnité a kudrnaté vlasy

Po dlouhé době mi trend sedl a já se rozhodla, že budu mnohem méně želit svoje vlasy i když v mém případě do rozhodnutí bylo víc ovlivněné suchostí vlasů především v létě častější mytí a melírem. Rozhodla jsem se, že až na výjimečné situace nebudu vlasy ani foukat ani žehlit. Tak se učím žít s kudrnatými vlasy, navíc je to aktuální trend. I tento trend má podtrhnou přirozenost ženy.

Málo objemný vrch

To je zajímavý trend který se mi nelibí nedokážu si představit, že bych nepřidala objem alespoň ofině. I když celkové trend jde spíš k ulízaným culíkům ve stylu Victoria Backhem a nízkým ideálně učesaným drdolům.

Rovná pěšinka

Především spolu s předešlým trendem na ideálně učesané culíky a drdoly.

Mokrý efekt

Tento trend už je s ním několik let a nevím jak se libí tobě, mě se líbil asi jen někdy v devadesátých po filmu 5 Element tam skoro dredy tehdy dělané voskem na vlasy to byl jeden z nejoblíbenějších mých účesu samozřejmě skrz složitost jen výjimečně. Dneska se mi už efekt mokrých vlasů nelíbí nebo spíš libí, ale pořád spíš ve stylu z 90 let a ne jak dnes a už vůbec ne v kombinaci s nějakým retrem

Trendy střihů na eto 2021

Co se týká střihu tak trend je hrozné jednoduchý vyhází právě z pandemie 1 hodně zkrácené vlasy, takže jak už bylo loni samozřejmě mikádo a všechny jeho podoby. Dále také krátké vlasy takzvaně pod kluka. Ale také na dlouhé vlasy.

Krátké vlasy

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru