OurLive

Vizuálně prodlužujeme nohy pomocí oblečení

Pro začátek chci říct, že si nemyslím, že někdo má hezkou nebo méně hezkou postavu nebo krátké nebo dlouhé nohy. Ale sám z vlastní zkušenosti vám že občas mám ten pocit, že bych ráda měla vizuálně nohy delší, než opravdu jsou.

Vysoký pas

První způsob je asi všem známy jsou to věci, kteří sedí přesně v pase nebo mají vysoký pas. Za mě to má i jiné výhody, pokud někde ve společnosti sednete nemrznou vám záda, a to je opravdu znatelný plus. Navíc poslední dobou vybírám většinu věci, které opravdu sedí výš na naši postavě a dodnes nechápu jak sem v mladším veku mohla nosit věci které seděli až nepřirozeně nízko.

Pokud si oblečete kalhoty rifle či sukni s vysokým pasem vizuálně linie začátku vašich nožek bude začínat právě tam kde je kraj tech kalhot. Navíc jestli vyberete dlouhý střih takového oblečení až na podlahu tak vaše nohy se budou zdát nekonečnými.

Věci s vysokým pasem jsou poslední dobou hodně oblíbené a hodně žen vybírá a upřednostňuje právě takový stih. Navíc pokud budete vybírat jednobarevný výrobek ideálně ve světlejších barvách vizuálně to bude dělat vaše nožky ještě delší.

Kalhoty s puky

Dalším způsobem, jak prodloužit vizuálně vaše nohy jsou viditelní švy nebo puky na kalhotách přesně uprostřed nohavice. Pokud se tato linie na vás nekřiví a opravu jen vede svrchu dolů také vám to vizuálně prodlouží nohy. Nejčastěji puky potkáme u kalhot, ale bývají i horizontální švy u riflí. Navíc tento bod můžete kombinovat s tím předchozím a tím mít ještě silnější vizuální efekt.

Vertikální pruhy

Dalším způsobem vizuálně prodloužit nohy je vertikální pruhy střední nebo malé. Tady je ovsem třeba dat pozor, aby se nejednalo o elastický materiál, kde by se v některých částech mohli pruhy rozšiřovat. V takovém případě byste k dané časti poutali pozornost a ztratili efekt delších nožek.

A siluet

Dlouhé ačkové sukně ale především kalhoty či rifle do zvonu. Navíc 90sáté leta se vrátili a kalhoty do zvonu nebo rozšiřující se kalhoty není dnes problém sehnat.

Špičaté boty

Také boty se špičkou vizuálně prodlužují nohy. Navíc takové boty dokážou nahradit podpatek, pokud je nemate rádi. Ale ideální kombinace pro tento efekt jsou boty na podpatku navíc se špičkou.

Barevné pruhy na boku

Pokud na vašich kalhotách riflích jsou na boku pruhy vizuálně to vytahuje a sužuje vaší postavu a tím vaše nohy působí delší.

Asymetrie

Málo kdo to ví ale asymetricky střih dole na sukni či šatech také vizuálně prodlužuje nohy. Právě protože rovny konec sukně nebo šatů mírné ořízne jakoby postavu asymetrický stih udělá pravě obrácený dojem tom že hranice mezi oblečením a postavou není tak úplně zřejmá a tím dokáže vizuálně udělat postavu vyšší a s tím také nožky delší.

Rozparky

Rozparek ať už vysoký nebo drobná vizuálně dělá nohy štíhlejší a spolu s tím i delší.

Doufám, že jste v těchto typech našli i něco nového a pokud máte další typy jak vizuálně udělat nohy delší podělte se s ostatními čtenáři v komentářích.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru