OurLive

Výběr druhého kočárku

Můj kočárek je těžký velký ale zase prostorný, proto jsem si jej chtěla nechat. První syn v něm jezdil snad do roka mohl tam i si hrát i sedět i spát a rozhodně bych neměnila. Ale kola se neotačí i když projede jakýmkoliv terénem je těžký.

A tak jsme se rozhodli že pořídíme druhý, který bude lehčí pohodlnější bude se dobře skládat a také se s ním dát cestovat.

No a asi po dvou týdnech se nám nedařilo vybrat klasický golfač na pidimini kolečkách, který je tak do supermarketu jsem rozhodne nechtěla tam už sem jednou mela a pořad si myslím že by je měli zakázat. Dítě se v něm třepe s každým kamínkem na cestě.

A také sem jej chtěla používat už teď v létě tak by bylo fajn moci otáčet sedátko dítka. Také jsem chtěla otočná přední kola ať moc ve městě třeba vest jen jednou rukou. Taky se za druhý kočár nechce vyhodit xy peněz a rozhodně fajn parametrem jsou nafukovací kola.

A tady je ta nesplnitelná mise ono to totiž všechno nejde 😀

To si vůbec nedělám srandu prostě buď Kočárek stojí víc jak rodičák nebo něco nesplňuje.

Nakonec vyhrál Bomimi Bastien Air I když byl na Alze zánovní a je to starý model splnil všechno i cenu. Ale tak nákup na Alze je vždy tak trochu dobrodružství, takže ke kočárku chybí pláštěnka. Což nikde nebylo předem psané, a tak u takových kočáru je to často problém ony jsou totiž dělané na tvar samotného kočárku. Ale i to nakonec dopadlo dobře pláštěnku jsme i na model 2019 našli na internetu.

Jestě sme zvažovali Hauck Uptown nebo Bebetto Nico ten byl moc krásný ale rty kola. 🙁
V obchodě se nám jestě líbil ZOPA Move jenže prostě nafukovací kola je neco uplně jineho s dítkem to tolik netřese při nerovnostech.

Závěrem

Viděli jsme asi 100 kočárku přečetli asi xy stránek a plyne z toho jen to, že sehnat kvalitní kočárek je tak trochu boj. Třeba ten nás je jen do 15kg, bez pláštěnky, a přední návlek je tak malinký, že v zimě buď teplý fusak nebo ten návlek ke kočáru. Celkem za 14 dní používaní musím uznat, že je lehčí a mírné nerovností zvládá ale na žádnou polní cestu jako jsou ty kolem mě rozhodně stavěný není. Což vůbec nevadí jeho cílem bylo posloužit dobře do města, zoo, na malý výlet.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru