OurLive

Vzorec pro outfity na jaro 2021

Vzorec na tvorbu outfitů je zajímavý tahák, který pomůže docílit harmonického vzhledu. Pokud slyšíš poprvé výraz vzorec outfitu tak to krátce vysvětlím. Jedna se o kombinaci věci a přesně dané střihy. Například oversize vrch, přiléhavá dolní část a objemné boty. V tomto případě oversize vrch (top) – muže být i tričko i svetr i rolák i mikina i košile. A přiléhaví spodní část múzou být i legíny i skiny rifle i přiléhavá sukně. Objemné bory mohou byt i sandále takové ty těžké i tenisky i vojenské boty.

Díky těmto vzorcům chápeme, jaké střihy je dobré spolu kombinovat, a to nám usnadňuje výběr i nákup oblečení.

Lehké šaty s potiskem + výrazné boty + pevná kabelka

To je zajímavý vzorec on je takový standartní už delší dobu napříč sezony.

Rovné kalhoty se středním nebo vysokým pasem + volný vrch + lofery nebo baletky + měkká kabelka

Hodně se nosí je to také jedna z univerzálních kombinací. I když tady většinou jsou myšlení zkrácené kalhoty ale upřímně sama jim nějak nemůžu přít na chuť.

Šaty bez rukávu + dlouhý rukáv nebo rolák + boty bez podpatku + pevná kabelka

Tuto kombinaci jsem rada nosila v zimě mám a na pozdím mám černé šaty mini sakového stylu bez rukávu a pod ne jsem tahala to svetříky nebo roláky a nemusela sem ráno nic vymýšlet do práce. Super tip pokud ráno máte problém něco vymyslet.

Legíny + oversice vrch + úzké boy + pevná kabelka ideálně menšího rozměru

Jinak koho to nepřekvapuje tak legíny se vrátili v plné své kráse ať už látkové nebo pod riflovinu či kůži. Ale doporučila bych je vybírat z pevné látky. Upřímně je to asi nejvíc univerzály vzorec ze všech a já bych řekla že je klasickým a no z mody nevyjde už s námi zůstane. Protože se v něm dá vést dítě do školy, jít do práce, jít s kamarádkou na kávu, večer do kina a s lodičkami a sakem i do nějaké krásné restaurace na rande.

Jeden moment tady ovšem je není to úplně vhodný vzorec, pokud chcete odpoutat pozornost od svých boku a nebo pokud mate docela krátké nohy ve srovnání s tělem protože taková kombinace udělá vaše nohy vizuálně ještě kratší.

Rovná sukně + oversize nebo volný vrch + podpatek + pevná nebo měkká kabelka

Rovná sukně délkou těsně pod kole a protože délka takové sune opravdu sni vizuálně délku nohou tady je třeba mít podpatek. A jako volny vrch můžete mít i kardigan, košili, tričko, svetr, mikinu volný rolák.

Bermudy + kozačky + mírně volný vrch + pevná kaelka

Bermudy jsou stále ještě aktuální, v této kombinaci nedoporučím přiléhavý vrch rozdíl v objemu by byl příliš velký, a to by způsobovalo neharmonickou deformaci postavy. Kozačky by měli být k hranici bermud nebo vůbec mnohem výš než okraj bermud ideálně ve stejné barvě. Tímto způsobem nebude tento vzorec zkracovat vaše nohy.

Sukně midi Ačkového střihu + svetr + kozačky ideálně na podpatku + pevná kabelka

Celý tento vzorec je ve stylu 70tých let. A protože se nám pomalu vrací z módou 70té tak je to ze seznamu nejvíc moderní vzorec. Navíc jeden z mých nejoblíbenějších bez ohledu na aktuální trendy.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru