OurLive

Základní letní boty

Základní boty na léto jsou boty které se vám budou hodit ke všemu. Takové boty nebudete mít problém stylizovat a vybrat k nim vhodné oblečení. Vzpomeňte jak často koukáte na svůj šatník a vlastně ne že nemate co na sebe ale zrovna k těmhle šatům prostě nemáte vhodné letní boty.

Pokud opravdu hledáte ideální boty na léto, takové které je možné nosit s každým stylem rozhodně zůstaňte a dočtěte článek do konce.

Plátěné tenisky Converse základní obuv nejen na léto

Je to až neuvěřitelné ale opravdu plátěné tenisky Converse se hodí téměř ke všemu.

Nejznámější model Converse Chuck Taylor. To je právě ten model která zná určitě většina z vás.

Podívejte se níže na fotkách je dobře vidět že právě základní bíle plátěné tenisky se opravdu hodí téměř ke všem vaším outfitům.

Sandále na podpatku

Právě krásné sandále na podpatku takové s jedním páskem přes prsty a jedním kolem kotníku jsou další z bot které by rozhodně neměli chybět žádné ženě.

Ale pokud vybíráte takové letní boty, vybírejte takové u kterých pasek je široký zhruba dva centimetry protože tenké pásky vás budou při delší chůzi řezat. Můžete vybrat jak na tenkém vysokém podpatku tak na širokém nebo klidně vyberte na podpatku 6cm a širokém to budou takové boty ve kterých opravdu můžete chodit dlouho.

Vybírejte takovou letní obuv u kvalitních výrobců bot jako jsou Gant ( viz obrázek), Vagabund, Schutz, Sam Edelman, Jeffrey Campbell.

Tahle brandy vyrábí opravdu kvalitní obuv nejen letní a ta vám vydrží dlouho. A pokud jde o základní obuv a ne trendovou tak si takové botky kupujeme ne na jednu sezónu. V takovém případě je lepší investovat do kvalitních bot které s námi budou i několik let.

Ideální barva takových sandálů je béžová. Takové boty na léto budou splývat s barvou vaší kůže a nebudou příliš vidět, což vám prodlouží opticky vaší nožku.

Sandály bez podpatku

Základem asi každého letního botníku jsou pohodlné sandály. Ale opravdu základní sandály jsou ty které jsou trochu podobné na ty řecké. Proč ne řecké sandály? Protože řecké sandály předpokládají velké množství masivních a pásků. Pokud vyberete jemnější sandálky s jemnějšími pasky tak se budou spíš hodit k většímu množství outfitů.

Nejvíc se taková letní obuv hodí k lněnému oblečení. Tak pokud jste fanynkou lněných šatu a vůbec přírodních lněných kousků oblečení tak se určitě poohlédněte po takovém stylu bot.

Slingback letní boty do kanceláře

Další populární letní boty jsou Slingback. Tento typ obuvi často kupují ženy které pracují v kanceláři a mají určitý dress code. Tak nemůžou nosit boty s otevřenou špičkou. V případě bot slingback mate boty na malém podpatku se zavřenou špičkou na jeden pasek nad patou.

Nejznámější letní boty takového stylu jsou Chanel.

Espadrille

Espadrille jsou letní boty které nejvíce využijí ženy co rady nosí šaty a květinové vzory protože v tomto stylu vypadají Espadrille nejlépe. To ale samozřejmě neznamená že by jste je nemohly nosit i s šotkami nebo džínami.

Nejvýznamnější brand je Castaner.

Princetown Slippers

Princetown Slippers tento typ letní obuvi je vhodný nejen do kanceláře a k obleku ale opět se hodí ke všemu a na rozdíl například od tenisek Converse takové letní boty vy můžete oblec dokonce i k večerním šatům.

Nejpopulárnější takové Princetown Slippers vyrábí samozřejmě Gucci jsou to vlastně jejich loafers ale s otevřenou patou.

I když milé děvčata upřímně až si jednou budu kupovat boty Gucci tak koupím klasické loafers.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru