OurLive

Moji oblíbenci podzim – zima 20018/ 2019

V těchto článcích které chci dělat minimálně jednou za pul roku i když asi budu dělat články spíš pro každé roční období. Ale tentokrát to spojím a udělám jeden článek pro celé období podzim zima.

Co jsem nejvíc nosila? Vlastně dá se říct, že skoro všechno co jsem letos posupně koupila. Protože jsem se už v letě rozhodla že potřebuji obnovit svůj šatník a to hlavně jeho základ. Tak jsem nakupovala postupně téměř celý nový základní šatník. Článek základ šatníku na zimu zde.

Na věci které ještě najdu v obchodě nechám odkazy přímo v článku na ty věci které se mi nepodaří najít pokusím se najít podobné věci a nechám odkazy pod článkem.

Ze šatů jsem nejvíc nosila kostkované šaty Mango. https://bit.ly/2HQeWjo

Koupila jsem i super svetr v H&M asi před měsícem a téměř celý měsíc sem v něm chodila. Svetr je neuvěřitelně teplý i na vyletě na Pustevny jsem měla tílko svetr a tenký péřový kabát opět Mango.

Svetr – https://bit.ly/2t2T36b

Z peřový kabát jsem také pronosila celou zimu i přes to jak moc se mi na ze začátku dál tenký tak jsem v něm ani jednou nezmzla.

začátku dál tenký tak jsem v něm ani jednou nezmzla.

V mojí černé barvě není ale dá se ještě koupit vínový i když dneska bych koupila asi raděj vínový než černý. – https://bit.ly/2UCqjgw

Samozřejmě kardigan které jsem dlouho hledala a pořád nemohla najít i když si myslím že by mohl byt ještě delší ale i tak jsem ho pořídila. H&M – https://bit.ly/2Skcw0G

Super punčocháče z Caltezonie s pár procenty kašmíru bylo v nich i na tak male procento teplo. Možno zakoupit v každé prodejně caltezonia.

Z kosmetiky moje oblíbence to je asi celá moje korejská kosmetika ale zatím sem ještě nenašla nějaký jiný způsobu koupit než na ebay a mě to všechno dovezli známí. Článek o korejské kosmetice zde.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru