OurLive

Korejská kosmetika

Čím dal víc je se o ní mluví. Korejská kosmetika je velice kvalitní ale koupit kvalitní korejskou kosmetiku není tak úplně jednoduché. A to především v česku.

Korejská kosmetika je unikátní především také pro to, že celkově standart krásky v Korei je celkem jednoznačný a přesný. od tvaru obličeje, nosu, rtů přes kvalitu pokožky až po styl vlasu a střihu. A spousta korejských dívek se žene za tímto standardem.

Korejská kosmetika blog

Blogů o korejské kosmetice je opravdu hodně i když pokud hledáte kvalitní informace doporučila bych je hledat v angličtině a ne v češtině. Korejská kosmetika blog v českém jazyce ani nemůže byt dostatečné obsáhlý s dostatkem informací protože Česko je stále stát EU, a v rámci unie je především luxusní korejská kosmetika nebo většina jejich výrobků vyloženě zakázaná. Zkoušela jsem objednat v zahraničí a produkt byl na celnici vyhozen ani jej neposlali zpět. Ovšem eshop mě na to upozorňoval, že má takovou zkušenost především pokud se jedná o luxusní korejskou kosmetiku. (A to žijeme ve svobodném „demokratickém“ státě, ale i tak vám diktují co používat nebudete.)

Korejská kosmetika značky

Korejská kosmetika značky – je jich obrovské množství mezi světově populární patří samozřejmě Tony Moly, Elizavecca, Missha, Secret Key, Holika Holika. Poslední dvě značky není takový problém v unii koupit, sama sem jejich výrobky objednávala z Litvy.

Aktualizace: Dnes asi více méně dokážeme koupit většinu značek i v česku i když moje oblíbené sera a drahou řadu Tomy Moly o tom si ještě můžeme nechat zdát.

Korejská kosmetika značky jako Tony Moly nějaké výrobky takové ty z levnějších řad výrobce se dají koupit například v Sephoře.

Se značkou Elizavecca jsem ani nezkoušela to jsem si nechala přivést známýma přímo z kamenného obchodu v zahraničí. a Značku Missha sem objednala nedávno tři výrobky z amerického shopu tak jsem zvědavá jestli ze strany USA to dorazí v pořádku nebo s tím celnice bude mít problém.

Kvalitní korejská kosmetika

Kvalitní korejská kosmetika je zatím každá, co jsem zkoušela i vzorky co mi zatím pokaždé poslali s objednávkou. A ano opravdu zatím pokaždé když jsem něco objednala mi zabalili do balíčku několik vzorků korejské kosmetiky.

Ale kvalitní korejská kosmetika nebo vlastně většina korejské kosmetiky je vytvořena tak aby „bělila“. Protože Korejky usilují o co nejbělejší pleť. Mě osobně to nevadí, protože sem zastáncem toho, že pokožka o kterou se staráme vypadá hezky i když je bílá ale ne všichni na to mají takový názor.

V Korei se ženy ani vlastně muži neopalují. Vnímá se to tam jako známka práce na poli nebo jiná málo kvalifikovaná venkovní práce. Proto se většina obyvatelstva snaží spíš zesvětlit. A v jakémkoliv ročním období se mažou opalovacím krémem. Kvalitní korejská kosmetika především denní krémy obsahují SPF ochranu okolo 30 – 50. I obrovské množství BB nebo CC mají také vysoký SPF.

Korejská kosmetika zkušenosti

Korejská kosmetika se všeobecně považuje za kvalitní a zatím jsem neměla žádné špatné zkušenosti. V tuto chvíli používám krém od Značky Elizavecca ten je trochu mastnější, a to se od vyživovacího krému i čeká. I přes svou netypicky hustou konzistenci se velice dobře rozdírá. A relativně rychle vstřebává. Pokožka obličeje je po něm viditelně vyživená a hydratovaná. Celý název krému Elizavecca Silky Creamy Donkey Steam Moisture Milky.

Jako další můj favorit je hydratační krém s kyselinou hyaluronovou od značky Secret Key. Hyaluronový hydratační krém společnosti Secret Key je i na také celkem populární výrobek ale na rozdíl od toho předchozího ho lze zakoupit v rámci unie relativně bez problému. krém má gelovou konzistenci velice dobře se vstřebává a proto je vhodný pro denní použití pod make-pu nebo pod BB či CC krém. Skvěle hydratuje pokožku viditelně už po prvním použití. Celý název krému Secret Key Hyaluron Aqua Micro-Peel Cream.

Korejská kosmetika moje zkušenosti s tonerem od značky Secreat Key. Tonik hydratuje, sjednocuje tón pleti. Tonik má moc příjemnou vůni.

Dalším mým oblíbencem je gel aloe Vera od značky Holika Holika. Je skvělý na různé ranky odřeniny ale také na podráždění pokožky i třeba hrubším peelingem.

Korejská kosmetika make-up je asi ze tří které jsem zkoušela vítěz, jelikož je make-up od značky Missha proti vráskám. Je v tubě tvořen dvěma částmi, které se míchají. A ze všech make-upu co jsem zatím měla je rozhodně vítězem. I když je to make-up spíš pro denní použití pro večerní příležitosti bych zvolila Max Factor.

Moje nová kosmetika z Korei Mizon Multi Function Formula Snail – recenze

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru