OurLive

Mizon Multi Function Formula Snail – recenze

Další moji oblíbenci „vyrobeno v Koreji“. Aktuálně korejská kosmetika tvoří 80% mojí pečující kosmetiky. Už dlouhou dobu mě korejská kosmetika vyhovuje a v nejbližší době chci pořídit i dekorativní kosmetiku.

Už přes půlroku používám řadu s filtrátem hlemýždího sekretu. Je to opravu s ničím neporovnatelné pokožka je téměř okamžitě příjemnější na dotek ale mam pocit, že ten efekt je jen dočasný třeba na několik hodin.

krem recenze mizon

Sérum se dobře vstřebává má příjemnou olejovo-gelovou strukturu, rychle se vstřebává. Sérum hloubkově hydratuje pokožku a zlepšení je vidět již za několik dní.

Krém připomíná spíš krémovo-gelovou strukturu je neprůhledný bíle barvy velice rychle se vstřebává až se mi to moc večer nelibí mam rada, když si jdu lehnou a mam pocit, že jsem natřela obličej krémem a s tímto krémem sem ten pocit neměla. Ale po několika dnech jsem si zvykla.

Celkem řada by mela byt proti vráskám a musím říct, že jsem vyloženě zlepšení neviděla ani po několika měsících. Zlepšila se hydratace pokožky, pokožka je ještě víc hebká.

Mě se řada libí a rozhodni ji budu používat i nadále ale si ji nebudu používat přes zimu skrz dlouhé procházky uvítám opravdu mastnější výživový krém.

Jestě článek o korejské kosmetice zde

Moje péče o pleť zde

A jestě malá poznamka: dřív sem Mizon kosmetiku kupovala na Notinu ale od doby co mi poslali kupon do eshopu našeho premiéra asi už tam nikdy nenakoupím.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru