OurLive

Nejen sci-fi a fantasty seriály 2021

Pro všechny milovníky strávit večer u dobrého seriálu je tento článek. Asi už jste si stihli všimnout, že mým nejoblíbenějším žánrem je právě sci-fi a to nejen v seriálech ale i filmech. A čím víc času asi poslední dobou trávím u seriálu tím rozmanitější vyber ti můžu předat. A pokud zrovna nehledám další dobrý seriál tak fotím, nakupuji, vařím tak pokud mě chceš líp poznat můžeš mě sledovat na Instagramu, tam zveřejňuji ve stories seriály hned po par dílech.

Svědectví

The Stand

Za poslední dobu rozhodně patří mezí můj osobní top. I když moje vnímaní je rozhodne subjektivní. Ale když v tomto seriálu hraje Alexander Skarsgård která hrál i ve seriálu Pravá krev. Navíc je po podle knihy Stephena Kinga jedná se již o třetí zfilmování tohoto příběhu dlouho sem byla zvědavá jestli se jim to podaří a musím přiznat, že i když sem knihu jsem nečetla seriál je poutavý a opravu dokáže vtáhnou do děje. Krátce o ději: Po záhadném viru umírá většina obyvatel této planety a ti co přezují se spojují do dvou frakci. Jedni jsou vedení babičkou která mluví s bohem a druzí chamtivosti a Randallem Flagge,

The Hardy Boys

Zajímavý seriál který vypraví příběh dvou bratru, kteří po smrti mámy začínají chápat, že její smrt nejspíš nebyla nehoda ale vražda. Pustí se do vlastního vyšetřování, aniž by tušili, jak neuvěřitelným tajemstvím musí čelit. Hlavní postavy chápou, že město uchovává mnohem více tajemství, než by si člověk dokázal představit.

WandaVision

I Marvel se rozhodl zkusit cestu seriálu i když společnost Disney již vypustila populární seriál jménem společnosti Lukas Films. Pro milovníky tvorby Marvel postavy rozhodně není třeba představovat. Seriál je vtipný zajímavý a jeho padáni je v dnešní době originální a tím zajímavější navíc herci svoje role zvládají perfektně.

Brave New World

I když o klasech kastách a různém rozdělení společnosti bylo již hodně ale myslím si, že seriál přinesl i nový pohled na tento tip dělení společnosti. Je zajímavý i když při sledovaní tohoto seriálu jsem se tolik neponořila do děje nějak mě nedržel. Měla jsem mezi díly obrovské pauzy. Ale nápad tvůrců je dobrý.

The Watch

I když po zhlednutí traileru sem mě seriál moc neuchvátil a odložila jsem ho na několik týdnů. Ale seriál je vtipný poutavý a výkony hercu jsou opravdu skvělé. Každé bytosti věříme, že jsou právě tou postavou což sice není nic nového asi nic jiného nečekáme od americké kinematografie. I když mě překvapil na tolik malý raiting na imdb. Děj se odehrává ve městě Ankh-Morpork, který se liší od mnoha jiných. Zde jsou trestné činy povoleny na legislativní úrovni. Místo není nejpříjemnější, protože zde žijí zástupci různých ras. Vedle lidí můžete najít trolly, skřítky, upíry, vlkodlaky, zombie a golemy. Policie se stala zbytečností, a právě seriál je to tech policajtech. Ale blíží se katastrofa, kterou dokáží zastavit jen oni.

Travelers

Sice seriál není nový je z roku 2016 ale je perfektní opravu celé tři sezóny jsem zhltla za pár dní skoro na jednou nádechu. V seriálu si zahrál Will ze seriálu Will a Grace. Trochu o ději. Z budoucnosti do 21 století posílají lidi proto aby zachránilo 21 století a tím i budoucnost lidstva.

Bažináč 

Swamp Thing

Sci-fi serál z produkce DC s trochu hororovou atmosférou. Za mě se jedná o opravu jedinečný seriál. Mě se líbil moc je lito, že má jen jednu serii.

Winx Saga: Osud

Fate: The Winx Saga

Pro všechny co dřív měli rádi Winx v hrané podobě. Serál jsem jestě nestihla vidět ani kousek ale rozhodně se na nej co nejdřív podívam.

Zpřítomnělí

Fremvandrerne

Zde je ohromující norský televizní seriál od HBO. Události spiknutí pokrývají celý svět najednou. Oceán se chová jaksi nepřirozeně. V hlubinách jsou nějaké podivné záblesky, záře, které předznamenávají příchod mimozemšťanů na naši planetu. Je pravda, že zástupci jiných civilizací jsou obklopeni rozvinutějšími lidmi. Seriál opravu stoji za strávený u něj čas.

Moonbase 8

(L-R): John C. Reilly as Cap, Tim Heidecker as Rook and Fred Armisen as Skip in MOONBASE 8 “Rats”. Photo Credit: Merie Wallace/SHOWTIME.

Komediální seriál žadne sci-fi v něm není. Ale serál je opravdu vtipný a da se skouknu za víkend. Děj vypráví o problémech přípravné skupiny která by se mela vydat na měsíc.

Stumptown

Dex Parios je ve středu zápletky nového detektivního serálu. Hlavní postava sloužila v armádě po dlouhou dobu. Cestuje do Portlandu, kde má v plánu zahájit nový život a možná najít blízkého, aby si založil rodinu. Je pravda, že ve velkém městě nelze žít v souladu se sebou, protože Dex stále přitahuje obtíže. Rozhodne se stát soukromým detektivem a pomáhá policii řešit složité případy.

Více serálu podobného žánru:

Top 10 sci-fi seriálu

Nadpřirozené fantasy seriály

Nové sci-fi seriály 2020

Nejočekávanější seriály 2021

Není tu tu tvůj oblíbený serál napiš ho do komentáře a doporuč jej ostatním.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru