OurLive

11 nejočekávanějších filmů 2019

Vybrala jsem pro vás 11 nejočekávanějších filmů, které si rozhodně nenechte ujít v roce 2019. Rozhodně stojí za to na ně zajít do kina.

Skleněný

Glass

Od 17.1.2019 csfd

Režisérem filmu je M. Night Shyamalan, který režíroval také Po zániku země, Nebo poslední vládce větru.

Hrají Samuel L. Jackson, Bruce Willis, James McAvoy kdyby někdo si nebyl jistý tak je součásti serie X-men V nových filmech hraje profesora X. A také Anya Taylor-Joy, Sarah Paulson, Spencer Treat Clark

Jedná se o poslední díl trilogie. Pokud váš překvapuje o jakou trilogii jde. Tak film Glass spolu sváže filmy Vyvolený (Unbreakable) a Rozpolecený (Split)

Alita: Bojový Anděl

Alita: Battle Angel

Od 14.2.2019

Alita je dlouho očekávaný film mluvit o jeho vydáni se začalo už v roce 2005. První premiéra se plánovala už na léto 2018 ale byla odložena az do února 2019. Alita je kyborg na zemi v postapokalyptickém světě.

Jak vycvičit draka 3

How to Train Your Dragon 3

Od 21.2.2019 informace csfd

Captain Marvel

Captain Marvel

Od 7.3.2019 csfd

Captain Marvel – společnost marvel dala spoustu úsilí to tohoto filmu. Doufají že se postava dobře zapíše mezi komiksové hrdiny. Dokonce se spekuluje, že pomůže Avangers v záchraně světa.

Hellboy

Hellboy

Od 11.4.2019 csfd

Avengers: Infinity War 2

Avengers: Infinity War 2

od 26.4.2019

Kdo viděl první část tak asi se už nemůže dočkat druhé. Protože musíme všichni uzna,t že konec je jako většina takových konců v dvoudílových filmech. Chvíli koukáte na monitor a uvažujete o tom jestli to tvůrci myslí vážně.

Aladdin

Aladdin

24.5.2019 csfd

Očekávané zfilmování populární pohádky Aladdin. Ve filmu si zahrají Naomi Scott (Princezna Jasmína) Will Smith (Džin) Mena Massoud (Aladin)

Godzilla 2

Godzilla 2

6.6.2019 csfd

Od režiséra a scénárista Michael Dougherty která se podílel také na filmu Superman se vrací a X-men 2.

Ve filmu si zahráli: Vera Farmiga, která hárala například ve filmu Zdrojový kód (mimochodem dobrý film pokud jste ještě neviděli). Millie Bobby Brown, Sally Hawkins, Kyle Chandler Který hrál také v Noční hra ( skvělá komedie) nebo v Den, kdy se zastavila Země, nebo v Vlk z Wall Street. Charles Dance kterého většina pozná jako Tywin Lannister ze seriálu Hra o Trůny.


X-Men: Dark Phoenix

X-Men: Dark Phoenix

Od 6.6.2019 csfd

Další pokračování populární ságy X-man I když podle tvůrců se v tomto případe jedná o ukončení ságy o mladých verzích našich oblíbených X-menů. Hlavní postavou bude Phoenix kterou zahraje herečka Sophie Turner která hrála V populárním seriálu Hra o Trůny postavu Sansy Stark.

Men in Black: International

Men in Black: International

Od 14.6.2019 (USA)

Pokračování populárních filmů Muži v černém. V tomto díle si zahraje Agenta H. Chris Hemsworth herec také hraje Thora ve filmech Marvel.
Tessa Thompson hraje Agenta M. kerečka si zahrála v seriálu Westworld.

Lví král

The Lion King

Od 18.7.2019 csfd

A ještě jednou máme zfilmováné pohádky Walt Disney.

Pokud tě zajímají filmy a seriály, na které koukám sledujte mě na instagramu do stories dávám často aktuálně koukané serialy a filmy, u kterých se rozhodu strávit večer.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru