OurLive

Trendy podzim / zima 2019-2020

Většina módních přehlídek podzim / zima 2019-2020 už je za námi a proto je již možné vybírat trendy na podzim / zima 2019-2020. V tomto článku jsem pro vás připravila výběr trendu které se dobře vejdou do každodenního stylu.

Tak pokud nevíte co nového si koupit na sezonu podzim zima 2019-2020 tak se nechte inspirovat novými trendy.

Kůže

První trend na podzim zima 2019-2020 o který se s vámi chci poděli je kůže. Kožené šaty, kalhoty, šortky, sukně a v neposlední řadě kožené bundy. Koženou bundu ve stylu křívak nebo jinou bundu která je již základním kouskem šatníku a ne jen trendem protože na podiu je téměř vždy někdy víc a někdy o něco miň ale rozhodne je to součást základu vůbec nejen na podzim ale také na jaro. A stejně jako loni nejvíc stylově pak vypadají hodně ženské šaty s květinovým printem s takovýma těma vojenskými botami a koženou bundou. Ale rozhodně nepřehledněte i jiné kožené kousky.

kozené bundy trendy podzim zima 2019 2020

 1. Mango – Motorkářská bunda více barev
 2. Mango – Kožená motorkářská bunda
 3. Mango – Kožená bunda biker s klopami

Akcent na ramena

NA modních molech se dizajneři hodně věnovali širokým ramenům vypadá velice hezky a s páskem například takové sako udělá váš pas vizuálně ještě štíhlejší. Když mluvíme o takovém střihu saka tak první kdo me napadá je brand Balmaon. Tento brand měl vždy strihy saměřené na duraz na širší ramena a štíhlý pas.

 1. Balmain – černobílé sako
 2. & Other Stories – černé sako
 3. Asos – hnědé sako

Punk

Punk se sice vrátil ale jako všechny vracející styly se nám vrací ve svém novém podání. Jako modní trend podzim zima 2019/2020 je letos punk představeny s určitou elegancí, smyslností a s mnohem menším chaosem něj jak si ho možná někteří pamatují. Samozřejmě asi chaos se ani nedá čekat od velkých modních domů.

Asi nejvíce se mi líbilo představení od modního domu Versace.

Vrátili se nám s tímto stylem čokery. Také se zakladní motorkářská bunda vrátila na přední trendy pro sezonu podzim zima 2019/2020.

Rozhodně není třeba se oblékat od Punku od hlavy až k patě pokud se na to necítíte. Pohrabejte se ve skříni rodičů nebo ve vlastní skříně byli jednu dobu populární trička s plakáty různých skupin. Můžete si dat klasické džíny a doplnit je trikem ve stylu punk a pro zdůraznění nějakého výtržnictví na to můžete obléct klasické sako, nebo klasickou kostkovanou černobílou košili a nebo samozřejmě bundu křivák.

 1. Mango – Kožené šaty
 2. Mango – Svetr s knoflíky
 3. Mango – Kožená mini sukně

Prošívané oblečení

Prošívané věci není tak uplně nový trend on již byl ale docela dlouho o něm ted nebylo slyšet. Narozdíl od bežněho prosívání jak jsme zvyklí se nebude tolik jednat o bundy a kabáty. Ale trendem podzim zima 2019/2020 jsou prošívané kabelky, šortky, bermudy a sukně. A právě sukně se modním návrhářům opravdu povedly. Nejvíc me zaujal modní dům Bottega Veneta.

Mašle

Mašle jsou takovou no už pomalu ale jistě klasikou někdy jsou na modních molech zastoupeny hodně a jindy jen několika modely. V letošní modní sezoně podzim zima 2019/2020 jsou mašle opravdu trendem. at se jedná o drobnou mašli na límečku košile nebo na pase šatů.

To je celkem jednoduchý trend který muže opravdu vyzkoušet každa stačí vytáhnout ze skříně nějaký šátek nebo jít a koupit si pokud doma žadný není a je možné jej pak používat jako pásek, šatek uvazovaný na mašli na krku nebo zajímavě představili Gucci trend uvázaní šatku na kabelku nejen na mašli.

 1. Mango – Košile s vázačkou u krku
 2. Asos – Šaty

Military

Jednou za čas se mám vrací styl military nebo někdo říká army styl i když si nemyslím že je to tak úplně vystihující. Bundy ve stylu bomber, oblečení s maskáčovým potiskem, hrubé boty, barva khak.

 1. Mango – košile
 2. H&M – kalhoty

Tvíd

Tvíd se vrací do dámské mody mezi tím co tvíd v panské modě je celkem považovaný za klasiku ale u dámské modě to tak není tvíd nebyl v modě relativně dlouho pokud pomineme nějakou výjimku jako sako od Chanel tak tvíd nezářil na molech a to ani v obchodech.

 1. Mango –Tvídový blejzr s kapsam
 2. Mango – Sukně
 3. Gucci – Šaty

Satén

Satén je asi specifický trend jako takový četla jsem že mnozí tvrdí že je to klasika bohužel tomu tak není klasikou může byt saténové černé šaty ale košile a podobně věci se považují za klasiku z hedvábí a ne ze sténu. tak dokud se takové krásné věci vyrábí a je jich hodně i v mas marketu doporučuji nakoupit.

 1. Mango – Saténová košile
 2. Mango – Saténové šaty se zavazovací stuhou
 3. Mango – Saténový top
 4. Mango – Saténové šaty halter
 1. H&M – Sukně
 2. H&M – Saténový overal
 3. H&M – Hedvábná halenka

Plisované sukně, šaty

Plisované sukně již nejsou novým trendem pro sezonu podzim zima. Populární jsou letos nejen sukně a šaty ale také kalhoty dokonce i kabáty i když podle mě pokud doma nemate plisovanou sukni klidně si ji pořiďte je to téměř základní věc šatníku a od šatu kalhot a jiných kousků bych nečekala že trendem zůstanou dlouho. Ovšem klidně se můžu mílit.

 1. Mango – Plisovaná midi sukně
 2. Mango – Saténová plisovaná sukně
 3. H&M – Plizovaná saténová sukně

Kohoutí stopa

Jestli je to trend nebo ne asi je třeba posoudit každému sama si totiž myslím že kohoutí stopa je rozhodne klasika tak jako kostkovaný, puntíkový nebo květinový vzor. A stejne tak jako kostka a puntíky i kohoutí stopa patří do sezony podzim zima.

 1. Mango – Kabát se vzorem kohoutí stopy
 2. Mango – Šaty se vzorem kohoutí stopy
 3. & Other Stories – Top s dlouhým rukávem
 4. & Other Stories – Sukně

Můžete také pročíst další podobné články na téma trendy podzim-zima 2019/2020
Trendy kabelky sezona podzim-zima 2019/2020
Bundy a kabáty zima 2019/2020

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru