OurLive

Vánoční filmy 2022

Jako každý rok vybrat vánoční filmy na advent a svátky je obecně čím dal složitější. Výběr je čím dál větší, a přitom vzniky i mraky filmu na které se da opravdu podívat jen jednou. Dále tu máme takové klasiky jako Sám doma, bez kterých si málo kdo dokáže představit Vánoční svátky. Já každý rok připravuju malý seznam filmů, které bych chtěla stihnout vidět mezi svátky, a to včetně maratonu Harry Potter. Asi nejpopulárnější klasiky jsem pro vás připravila v seznamu top 20 vánočních filmů.

A teď už se pojďme vrhnout na ty novinky které nám nabízí aktuálně bohatý výběr streamovacích platforem. Novinek sice není zase tolik z toho všeho co vychází jsem vybrala 5 snímků, které si myslím že stojí za zhlednutí.

A samozřejmě jako každý rok budu filmy, které pouštíme doma doporučovat ve satorie na Instagramu a celá můj Vánoční seznam filmů je připraven v Telegramu na první adventní neděli.

Falling for Christmas

Rozmazlená žena z bohaté rodiny po pádu na lyžích ztratí paměť a Vánoce stráví v pozorné péči malé holky a jejího ovdovělého táty, kterému se lepí smůla na paty.

Příběh takový trochu už otřepaný ale tak s vánoční tematikou by to nemuselo byt zas tak špatné navíc ve sváteční dny romantických komedií asi není nikdy dost.

Something from Tiffany’s

Nic se nevyrovná kouzlu a vzrušení svátků v New Yorku, kde ulice září světly, okna oslňují a speciální krabička od Tiffanyho může změnit běh lidského života. Nebo několik životů. Když prosté smíchání dárků způsobí, že se všechny jejich cesty zkříží, spustí to řadu zvratů a nečekaných objevů, které je zavedou tam, kde skutečně mají být. Protože láska – jako život – je plná překvapení.

A Christmas Story Christmas

Rodinná komedie „A Christmas Story Christmas“ je dlouho očekávaným pokračováním každoročního oblíbeného snímku „A Christmas Story“. Tentokrát je Ralphie dospělý a musí se vypořádat s Vánocemi a vším, co k nim patří… jako táta. Peter Billingsley se vrací do role, která přiměla děti všech věkových kategorií očekávat vánoční ráno jako žádná jiná.

Spirited

Moderní hudební ztvárnění klasického prázdninového příběhu Charlese Dickense „A Christmas Carol“

The Guardians of the Galaxy Holiday Special

Mám tu pro tebe i další seznamy vánočních filmů a pohádek:

Nové Vánoční filmy

Nejlepší Vánoční pohádky

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru