OurLive

Seriály léta 2021

Léto se slaví tím že velice nic zajímavého nevychází, převáženě se jedná o spin-offy a celkem nezajímavé kousky. Což je samozřejmě pochopitelné volný čas raději strávíme na pláži nebo u bazénu, na výletech, venkovních zahrádkách… No zkrácené je mnoho zajímavých aktivit a sedět u televize se chce o něco méně než v deštivý den. Letos ovšem je to jinak. Vyšlo obrovské množství opravdu zajímavých kousku které sama budu dohánět ještě na podzim. A ať se i ty máš čím zabavit nabízím zajímavý seznam seriálu pro různé publikum. A proto doufám že i ty najdeš tady seriál který zpestří tvůj volný čas.

Monsters at Work

Pokračování populárního rodinného animovaného filmu příšerky sro. Tento krát se tvůrci rozhodli vydat v podobě seriálu a ne firmu. Vráti se i ním již známe postavy a seriál přivede i množství nových postav.

Resident Evil: Infinite Darkness

Ještě sem neviděla ale mám odložení ve videotéce rozhodně mám v plánu co nejdřív vidět ale opravdu letos toho vyšlo tolik že prostě nestíhám, ale musím říct, že jsem viděla všechny trailery a grafika je úžasná už jen proto se můžeš na to podívat také. Ale pro všechny fanoušky světa videoher je to rozhodně dlouho očekávaný seriál.

Sci-fi serály jsou moje nejoblibenější jestě na blogu mám nejen sci-fi a fantasty seriály 2021, top 10 sci-fi serálů a jestě jeden seznam super fantasy serálů.

Gossip girl 2021

I když s obavou ale i nadšením jsem se moc těšila na spin-off tolik populárního seriálu super drbna. Asi pro každého, kdo seriál sledoval tohle byl očekávaný seriál. Ale když se začali ukazovat trailery spíše to vyvolávalo obavy než nadšení. Ve zkratce v seriálu je příliš mnoho sociálních trendů a… no tím horší on je. Jako opravdu fandím seriálům HBO už dlouho a možná to není tak ani jejich vina jako tlak na „toleranci“ hmmm možná vy se to nemělo přehánět. Ale jestli dokázat se odprostit od trendů tak seriál má zajímavý průběh je dobře natočený herci jsou parádní o tom žádná – za mě rozhodně doporučím. Ale originál je nepřekonatelný.

The White Lotus

Nový seriál HBO asi k ději cokoliv napsat je říct spoiler. Ale seriál je parádní, děj se vyvíjí dostatečně svižně a napíná až do posledního momentu. V seriálu je spousta milých narážek na sociální trendy a hloupost jichž samotných.

Pan Corman

Po dlouhé době seriál zaměřený na lidi kolem 30 zajímavý psychologický seriál který mírné připomíná Zoey`s Extraordinary Playlist.

Reservation Dogs

Tento snímek mam zatím odložený ale celkově by měl připomínat The Society jen v hlavní roli budou indiáni. Sehrál je vidět bude narážet na pop kulturu a populární hlášky z filmů. Mezi scenáristy patří Taika Waititi který je znám svým smyslem pro humor.

Fantasy Island

Jedná se o další adaptaci populárního filmu 80-tých let originál ti nedoporučím (nejsem milovníkem starých filmů a snažím se jim vyhýbat), ale horor z roku 2020 před tímto seriálem rozhodně ano. Navíc se jedná o volné pokračování filmové předlohy.

What If…?

A vyjde také něco od Marvel zajímavý kreslený seriál, od kterého si studio Disney slibuje velké věci. A sám nápad vůbec nejí špatný plynule navazuje na seriál Loki, ukážou nám několik světu a hrdiny v nich. V jednou z paralelních světu dokonce budou superhrdinové zombie. Rozhodně se na seriál chystám podívat.

Modern Love

V srpnu vychází druhá série tohoto seriálu v roce 2019 mě nějak utekla první tak ti seriál představím v tomto člunku. I když seriál zprvu vypadá jako typická americká romantická komedie cílena především na ženy nenech se zmást. Všechny díly romantické antologie jsou reálné, a ne vymyšlené scenáristy. Celý seriál je postavený na čtenářské rubrice NewYorkTimes.

Dalsí super serály pro ženy najdeš v seznamu nejlepší serály pro ženy, 13 serálu které by mela videt kadá žena a jestě jeden seznam serálu pro ženy.

Nine Perfect Strangers

Co k tomu mám říct tento seriál čákám už od začátku léta pořád miluji produkci hulu a jejich zajímavý pohled na svět. Na tomto seriálu se podílí tvůrci Mělas to vědět a Sedmilhářky. Takže rozhodně slibuje být tím správným ukončením krásného počasí a návratu do deštivého období střední Evropy. Příběh se bude odehrávat v sanatoriu. Kam se sjíždí lidé se svými problémy, aby je vyřešili. Sanatorium je slavné svými netypickými metodami a prý se tam opravdu lidé mění… Sehrál je stavěn na knižní předloze a má posbíral opravdu známe herce což se seriálům až tak často nestává.

Only Murders in the Building

Relaxační komediální seriál s detektivním nádechem, který dokáže zpříjemnit nejeden deštivý večer.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru